1

Zapraszamy na szkolenie - BILANS 2016

W okresie listopad 2016 – luty 2017 odbędzie się akcja edukacyjna BILANS 2016 adresowana do kadry kierowniczej i pracowników finansowo – księgowych uczestniczących w sporządzaniu sprawozdań finansowych. Zapraszamy do udziału w szkoleniach!

Czytaj więcej

2

Nowe szkolenia w ofercie:

  • Najważniejsze zagadnienia prawa pracy w praktyce.
  • Jednolity plik kontrolny - aspekty prawne oraz podatkowe
  • Zmiany w podatku VAT od 2017 roku
  • Zmiany w zatrudnianiu na podstawie umów cywilnoprawnych
  • Sporządzanie dokumentacji cen transferowych
  • BILANS 2016

Czytaj więcej

3

Liczba członków Oddziału Wielkopolskiego w Poznaniu SKwP

Jest nam bardzo miło poinformować Państwa o wciąż rosnącej liczbie członków zrzeszonych w Oddziale Wielkopolskim w Poznaniu SKwP. Aktualnie zrzeszamy 2538 członków (Gniezno 217, Kalisz 211, Konin 248, Leszno 97, Ostrów 122, Piła 142, Poznań 1420, Turek 81).     

Czytaj więcej

4

Zostań Sygnatariuszem Kodeksu

Każda osoba zajmująca się rachunkowością, jak również jednostka prowadząca rachunkowość lub zajmująca się usługowym jej prowadzeniem i postępująca zgodnie z zasadami zawartymi w „Kodeksie Zawodowej Etyki w Rachunkowości", może zostać jego sygnatariuszem.


Czytaj więcej

5

Najwyższy poziom szkoleń niezmiennie od 1930r.

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce jest najstarszą i największą polską organizacją skupiającą przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami. Przez ponad 100 lat działalności stało się prężną i żywotną organizacją społeczną.

Czytaj więcej

02.11.2016
25 października br. Oddział Terenowy w Poznaniu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce zorganizował Konferencję zawodową pod hasłem: „Rachunkowość i podatki spółek osobowych ze szczególnym uwzględnieniem firm rodzinnych”.
20.10.2016
Takim hasłem można podsumować dwa wydarzenia, które miały miejsce w Oddziale Wielkopolskim SKwP w Poznaniu w ostatnim czasie. Stanowią one doskonały dowód, że ...
Zawód księgowego droga do sukcesu

Newsletter

Aby otrzymywać informacje o nowościach prosimy podać adres e-mail:

Wynajem sal wykładowych