1

Zapraszamy na szkolenie - BILANS 2014

W okresie listopad 2014 – luty 2015 odbędzie się akcja edukacyjna BILANS 2014 adresowana do kadry kierowniczej i pracowników finansowo – księgowych uczestniczących w sporządzaniu sprawozdań finansowych. Zapraszamy do udziału w szkoleniach!

Czytaj więcej

2

Liczba członków Oddziału Wielkopolskiego w Poznaniu SKwP

Jest nam bardzo miło poinformować Państwa o wciąż rosnącej liczbie członków zrzeszonych w Oddziale Wielkopolskim w Poznaniu SKwP. Aktualnie zrzeszamy 2237 członków (Gniezno 199, Kalisz 243, Konin 313, Leszno 90, Ostrów 99, Piła 116, Poznań 1098, Turek 79).     

Czytaj więcej

3

Nowości w ofercie Stowarzyszenia Księgowych

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi kursami Oddziału Wielkopolskiego w Poznaniu SKwP. 

Czytaj więcej

4

Zostań Sygnatariuszem Kodeksu

Każda osoba zajmująca się rachunkowością, jak również jednostka prowadząca rachunkowość lub zajmująca się usługowym jej prowadzeniem i postępująca zgodnie z zasadami zawartymi w „Kodeksie Zawodowej Etyki w Rachunkowości", może zostać jego sygnatariuszem.


Czytaj więcej

5

Najwyższy poziom szkoleń niezmiennie od 1930r.

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce jest najstarszą i największą polską organizacją skupiającą przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami. Przez ponad 100 lat działalności stało się prężną i żywotną organizacją społeczną.

Czytaj więcej

Aktualności
24.11.2014
24 listopada Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Terenowy w Gnieźnie zorganizowało spotkanie z uczniami Zespołu Szkół Ekonomiczno Odzieżowych. Gościem spotkania był Prezes Oddziału Wielkopolskiego Stowarzyszenia prof. Wiktor Gabrusewicz. zobacz więcej
06.11.2014
Konferencja XX LAT USTAWY O RACHUNKOWOŚCI Stan obecny i kierunki zmian zorganizowana 29 października 2014 roku przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu przyciągnęła niemal 150 Członków i Sympatyków SKwP. zobacz więcej

Newsletter

Aby otrzymywać informacje o nowościach prosimy podać adres e-mail: