1

Czytanie sprawozdań finansowych - kurs dla menadżerów

Zachęcamy do przekonania swoich przełożonych do wzięcia udziału w kursie "Czytanie sprawozdań finansowych - kurs dla menadżerów". Rozpoczęcie 2 lipca br.
 

Czytaj więcej

2

Nowe szkolenia w ofercie:

  • Podatkowe skutki relacji właścicielskich oraz funkcjonowania zarządu i rady nadzorczej w strukturze spółki
  • Jednolity Plik Kontrolny
  • Sporządzanie dokumentacji cen transferowych
  • Podatek VAT 2016 - kontrola dokumentacji i dowodów w VAT

Czytaj więcej

3

Liczba członków Oddziału Wielkopolskiego w Poznaniu SKwP

Jest nam bardzo miło poinformować Państwa o wciąż rosnącej liczbie członków zrzeszonych w Oddziale Wielkopolskim w Poznaniu SKwP. Aktualnie zrzeszamy 2462 członków (Gniezno 220, Kalisz 203, Konin 295, Leszno 90, Ostrów 113, Piła 137, Poznań 1323, Turek 81).     

Czytaj więcej

4

Zostań Sygnatariuszem Kodeksu

Każda osoba zajmująca się rachunkowością, jak również jednostka prowadząca rachunkowość lub zajmująca się usługowym jej prowadzeniem i postępująca zgodnie z zasadami zawartymi w „Kodeksie Zawodowej Etyki w Rachunkowości", może zostać jego sygnatariuszem.


Czytaj więcej

5

Najwyższy poziom szkoleń niezmiennie od 1930r.

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce jest najstarszą i największą polską organizacją skupiającą przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami. Przez ponad 100 lat działalności stało się prężną i żywotną organizacją społeczną.

Czytaj więcej

Aktualności
24.06.2016
w związku z rozpoczynającymi się dziś wakacjami oraz nadchodzącym okresem urlopowym, dziękujemy za aktywność w ramach działalności naszego Oddziału w minionych miesiącach oraz życzymy wszystkim księgowym udanego wypoczynku. zobacz więcej
09.06.2016
11 maja br. w Centrum Edukacji Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia Księgowych w Polsce odbyła się konferencja zawodowa zatytułowana "Zawód księgowego - droga do sukcesu". zobacz więcej

Newsletter

Aby otrzymywać informacje o nowościach prosimy podać adres e-mail: