Strona główna img Aktualności img Obchody Dnia Księgowego w Poznaniu

Obchody Dnia Księgowego w Poznaniu

W ramach obchodów Dnia Księgowego Oddział Wielkopolski w Poznaniu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce zorganizował 11 czerwca spotkanie dla Członków, tradycyjnie już łączące piknik z odczytem. W tym roku była to prelekcja poświęcona budowaniu wizerunku profesjonalisty i wywieraniu dobrego wrażenia w pierwszym kontakcie z klientem czy potencjalnym pracodawcą. 

Tatiana Sokołowska, trenerka biznesu, specjalizująca się w umiejętnościach miękkich, wizerunku, etykiecie i savoir vivre,wyjaśniła co wpływa na wizerunek biznesowy, a także jak zadbać o dobre pierwsze wrażenie. 

Po zakończonym odczycie życzenia zgromadzonym złożył w imieniu władz i pracowników Oddziału prof. Wiktor Gabrusewicz. Z kolei Piotr Hans zaprezentował premierowy numer magazynu “Sukces po poznańsku”, zawierający obszerny materiał przybliżający czytelnikom tajniki pracy księgowego. Tekst opiera się na rozmowach z czwórką księgowych – Członków Stowarzyszenia, zrzeszonych w naszym Oddziale. Część z tych rozmów zarejestrowaliśmy w wersji video – we wcześniejszym wpisie w Aktualnościach można znaleźć link do wszystkich nagrań.

Obchody zakończyła część networkingowa, czyli Piknik Księgowego wraz z poczęstunkiem na terenach zielonych okalających siedzibę Wielkopolskiego Oddziału w Poznaniu SKwP przy ul. Ziębickiej.


© 2020 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Wielkopolski w Poznaniu. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO