Strona główna img Aktualności img Obchody jubileuszowego Dnia Księgowego okiem kamery

Obchody jubileuszowego Dnia Księgowego okiem kamery

Jak najserdeczniej zapraszamy do obejrzenia relacji video z 9 czerwca, czyli Dnia Księgowego, który w tym roku był połączony z głównymi poznańskimi obchodami jubileuszu 110-lecia założenia społeczno-zawodowej organizacji księgowych na ziemiach polskich.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim uczestnikom tego uroczystego wydarzenia za przybycie. Mamy nadzieję, że Państwo - tak samo jak my - wspomną z satysfakcją przebieg tego dnia - wyjątkowego dla wszystkich księgowych.

Równocześnie życzymy wszystkim Państwu spokojnego i bezpiecznego odpoczynku w trakcie wakacyjnego urlopu. Nasz zespół, po intensywnym pierwszym półroczu (czy wiecie Państwo, że przez te 6 miesięcy przeszkoliliśmy łącznie aż 3.360 osób?!) również udaje się na wypoczynek, choć trzeba zaznaczyć, że w okresie wakacji odbywać się będzie kilka intensywnych kursów, a także trwać będą przygotowania do nowego semestru.

Już dziś zapraszamy wszystkich Państwa do skorzystania z oferty szkoleniowej oraz odczytów i konferencji po wakacjach. Do zobaczenia na Ziębickiej we wrześniu!

Na wakacje polecamy lekturę naszego raportu, ktory od dnia premiery zostal pobrany / przeczytany już ponad 3500 razy: skwp.poznan.pl/jubileusz/

Aby otrzymywać informacje o nowościach prosimy podać adres e-mail: