Strona główna img Aktualności img Opinia księgowych o e-sprawozdaniach finansowych

Opinia księgowych o e-sprawozdaniach finansowych

Oddział Wielkopolski w Poznaniu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce tuż po wprowadzeniu powszechnego obowiązku sporządzania sprawozdań finansowych w formie elektronicznej przeprowadził ankietę wśród uczestników niektórych kursów, pytając w niej o stan przygotowań do nowych obowiązków. Chcemy powrócić ponownie do tego tematu - gdy już większość podmiotów zobowiązanych, których rok obrotowy pokrywa się z rokiem kalendarzowym, zakończyło proces sporządzania i zatwierdzania sprawozdania oraz ich przesyłania do KRS/KAS. 

Zapraszamy więc do odpowiedzi na kilka prostych pytań, które pomogą nam w sporządzeniu raportu, w którym upublicznimy i opiszemy doświadczenia księgowych z ustrukturyzowanymi e-sprawozdaniami. 

Zachęcamy do dzielenia się linkiem prowadzącym do ankiety. Im więcej księgowych i biegłych rewidentów odpowie na pytania, tym wnioski płynące z wyników, a także raport, który powstanie na ich podstawie, będą miały większą wartość poznawczą. 

https://forms.gle/4DPTksqUNaxArDG29

© 2019 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Wielkopolski w Poznaniu. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO