Strona główna img Aktualności img Optymalizacja i automatyzacja procesów finansowo-księgowych

Optymalizacja i automatyzacja procesów finansowo-księgowych

Rosnąca liczba informacji, dokumentów, wymogów prawnych, ale i zakresu obowiązków przedstawicieli służb finansowo-księgowych, wymusza coraz większą automatyzację procesów księgowych, w oparciu o dostępne narzędzia informatyczne, a także powoduje konieczność poszukiwania innych sposób zwiększenia efektywności działania, przy zachowaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

Dlatego już dziś zapraszamy Państwa na specjalny odczyt noworoczny, który odbędzie się w dniu 9 stycznia 2018 r. o godz. 16.30 w Centrum Edukacji SKwP w Poznaniu ul. Ziębicka 18. 

Odczyt jest współorganizowany przez Oddział Wielkopolski w Poznaniu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Klub Dyrektorów Finansowych "Dialog" (http://www.businessdialog.pl to społeczność osób odpowiedzialnych za finanse i rozwój, aktywna w 10 miastach w Polsce, współorganizator Kongresów i Konkursu Dyrektora Finansowego Roku).

Spotkanie otworzy prezentacja "Optymalizacja i automatyzacja procesów finansowo-księgowych", p. Bartosza Radziszewskiego, przedstawiciela KDF "Dialog" oraz członka zarządu Fabryka i3 (idee, innowacje, inwestycje). 

Po wystąpieniu, zapraszamy do aktywnej dyskusji na temat możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w finansach i rachunkowości.


© 2018 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Wielkopolski w Poznaniu. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO