Klub Młodych Księgowych to miejsce, które pomoże Twojej karierze nabrać tempa!

Klub Młodych Księgowych działający w ramach Oddziału Terenowego w Poznaniu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce zaprasza młodych, ambitnych, pełnych pasji żądnych poszerzania wiedzy obecnych i przyszłych pracowników działów finansowo - rachunkowych.

Klub Młodych Księgowych

Witamy serdecznie na stronie Klubu Młodych Księgowych działającego przy Oddziale Terenowym SKwP w Poznaniu.

Jesteśmy grupą osób mającą wspólne zainteresowania, która ma ambicję, aby być znaczącą grupą wśród członków Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Argumentem za tym jest liczne uczestnictwo młodych w Klubie oraz obecność na organizowanych spotkaniach.

Stowarzyszenie potrzebuje ludzi młodych, ambitnych, chcących pokazać, że zawód księgowego niesie za sobą odpowiedzialność, ale także prestiż i dumę z tego, że jest się księgowym.

Jesteśmy pewni, że czas spędzony w Klubie nie będzie czasem straconym, a ponadto dzięki członkostwu w Klubie Młodych zobaczycie, jak wiele interesujących zagadnień jest do poznania w dziedzinie rachunkowości, finansów czy podatków.

Chcesz przekonać się, czy warto do nas przystąpić? Przyjdź na spotkanie. Najbliższe odbędzie się 24 listopada 2016 r. i będzie to odczyt "Wartości niematerialne i prawne - różnice między prawem podatkowym a bilansowym". Rozpoczęcie godz. 17:30. Miejsce: Poznań, ul. Ziębicka 18, Centrum Edukacji SKwP. Zapisy: kmk@skwp.poznan.pl 

Masz pytanie? Napisz: kmk@skwp.poznan.pl


Rafał Wawrowski

Założyciel Klubu Młodych Księgowych

Andrzej Trawiński
Przewoniczący Klubu Młodych Księgowych


Kontakt z klubem

Wszelkie pytania i sugestie prosimy kierować na adres

rafal.wawrowski@skwp.pl

lub listownie:

Oddział Wielkopolski SKwP,
ul Ziębicka 18, 60-164 Poznań
z dopiskiem
„Klub Młodych Księgowych”.
© 2018 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Wielkopolski w Poznaniu. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin