Strona główna img Stowarzyszenie img Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu

Oddział Wielkopolski w Poznaniu SKwP został założony w 1930 roku i jest jednym z 26 oddziałów Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
Przez 80. lat karty historii zapisane są różnymi ważnymi wydarzeniami i postaciami. To Nasz Oddział od początku istnienia uważany był za lidera, tak w zakresie organizacji działalności statutowej, jak i szkoleniowej. O aktywnej i skutecznej działalności Oddziału w Poznaniu pisano już w okresie międzywojennym XX wieku w Pamiętniku XXV.lecia Związku Księgowych w Polsce: „największą żywotność wykazuje Oddział poznański, który na rynku tamtejszym potrafił już sobie wyrobić duży autorytet”.
Obecnie zrzeszamy blisko 2.000 osób w 8 oddziałach terenowych z siedzibami w Gnieźnie, Kaliszu, Koninie, Lesznie, Ostrowie Wielkopolskim, Pile, Poznaniu, Turku.

Zachęcamy do złożenia deklaracji członkowskiej i przystąpienia do naszego Oddziału.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdą Państwo wszelkie informacje o funkcjonowaniu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski.

© 2020 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Wielkopolski w Poznaniu. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO