Certyfikaty

Akredytacja Kuratorium Oświaty

W dniu 3 grudnia 2014r. Oddział Wielkopolski w Poznaniu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce otrzymał akredytację przyznaną przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu (Decyzja nr 110.2.987.2014 Wielkopolskiego Kuratora Oświaty z dnia 3 grudnia 2014r.) na kursy:

  • Kurs podstaw rachunkowości - dla kandydatów na księgowego
  • Kurs dla kandydatów na specjalistę ds. rachunkowości (samodzielnego księgowego)
  • Kurs dla kandydatów na głównego księgowego
  • Kurs dla kandydatów na dyplomowanego księgowego 

Certyfikat najlepsze w Polsce

W dniu 25 czerwca 2010 r. w Sali Pałacu Działyńskich w Poznaniu Oddział Wielkopolski Stowarzyszenia Księgowych w Polsce otrzymał od Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu certyfikat Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług „Najlepsze w Polsce” za wysoką jakość i ilość szkoleń w zakresie rachunkowości i podatków.

Certyfikat partnerstwa

W dniu 7 grudnia 2007 r.Oddział Wielkopolski SKwP w Poznaniu otrzymał Certyfikat Partnerstwa od Wielkopolskiego Związku Pracodawców, zrzeszonego w Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych LEWIATAN.

Certyfikat Wielkopolska Jakość

W dniu 4 października 2006r.Oddział Wielkopolski Stowarzyszenia Księgowych w Polsce uzyskał tytułu laureata konkursu oraz został nagrodzony znakiem systemu wyróżnień i nagród jakości Wielkopolska Jakość.

© 2018 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Wielkopolski w Poznaniu. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin